Aktuality


 DÁLKOVÉ STUDIUM

Aktuální informace k přijímacímu řízení pro DS

Prosím studenty DS, aby si přečetly

INFORMACE K DALŠÍMU VÝVOJI ZRUŠENÉ VÝUKY V KS A DS


Informace pro ubytované v DOMOVĚ MLÁDEŽE, pokud někdo potřebuje vyzvednout věci z domova mládeže, bude otevřen ve středu 8. 4. v 9.00 – 12.00 hodin a ve čtvrtek 9.4. v 9.00-10.00 hodin.


JEDNOTNÁ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKA ke vzdělávání ve střední škole pro školní rok 2020/2021 proběhne nejdříve 14 dnů ode dne obnovení osobní přítomnosti žáků na vzdělávání ve středních školách. Konkrétní termín jejího konání stanoví MŠMT ČR.


PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO

jsou definitivně ZRUŠENY. Peníze zašleme na Váš účet. V případě, že bylo placeno v hotovosti, pošlete prosím číslo Vašeho účtu na email kutova@oaspgsberoun.cz, nebo Vám vrátíme peníze hotově, až budou otevřeny školy.


Oznamujeme všem žákům a žákyním, že po celou dobu uzavření školy jim učitelé budou zasílat úkoly k vypracování. Tyto úkoly jsou (pokud není řečeno jinak) povinné.

Úkoly jsou zadávány buď skrz systém Bakalář (návod naleznete na FB školy) nebo jinou dohodnutou formou komunikace (např. emailem (často společným pro celou třídu), google documents, FB). Pokud nemáte přístup do webové stránky Bakaláři kontaktujte urychleně správce na emailu karhosek@seznam.cz a přístup vám bude vytvořen.

Zároveň je nezbytné, abyste byli ve spojení s vaším třídním profesorem nebo profesorkou. Ti vám poskytnou případně další informace, společný email nebo poradí, kde úkoly hledat. V případě dotazů můžete samozřejmě také kontaktovat přímo vyučující. Emaily na ně najdete na stránkách školy.

!!! DŮLEŽITÉ !!! Dokumenty v systému BAKALÁŘ lze zobrazovat pouze ve webovém prohlížeči. Nelze se k nim dostat z aplikace na mobilu!


 
Share Button

One thought on “Aktuality

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
Web