Aktuality

Informace pro ubytované v DOMOVĚ MLÁDEŽE, pokud někdo potřebuje vyzvednout věci z domova mládeže, bude otevřen ve středu 8. 4. v 9.00 – 12.00 hodin a ve čtvrtek 9.4. v 9.00-10.00 hodin.


JEDNOTNÁ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKA ke vzdělávání ve střední škole pro školní rok 2020/2021 proběhne nejdříve 14 dnů ode dne obnovení osobní přítomnosti žáků na vzdělávání ve středních školách. Konkrétní termín jejího konání stanoví MŠMT ČR.


PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO jsou definitivně ZRUŠENY. Peníze zašleme na Váš účet. V případě, že bylo placeno v hotovosti, pošlete prosím číslo Vašeho účtu na email kutova@oaspgsberoun.cz, nebo Vám vrátíme peníze hotově, až budou otevřeny školy.


Během uzavření školy jsou žáci a žákyně povinni plnit úkoly, které jim zadávají vyučující v systému Bakaláři nebo v jiných domluvených formách komunikace. Ti, kteří se nemohou připojit na webové stránky Bakaláři, kontaktují urychleně správce na email karhosek@seznam.cz a přístup jim bude vytvořen.

Přístup k úkolům v Bakalářích je možné pouze na PC (nikoli z mobilu), vybrat v menu: DOKUMENTY – PŘEHLED – zvolit vyučujícího z VEŘEJNÉ DOKUMENTY UČITELŮ.


OA získala ocenění ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI 


Share Button