Soutěž EKO tým 2018

Krajské kolo tradiční ekonomické soutěže tříčlenných týmů studentů čtvrtých ročníků v tomto školním roce uspořádala Obchodní akademie v Kolíně 26. září 2018. Soutěže se zúčastnily týmy 10 obchodních akademií z celého Středočeského kraje. Soutěž zahájil ředitel školy za přítomnosti zástupkyně Středočeského krajského úřadu, starosty města Kolín a zástupců významných místních firem, kteří zasedli v porotě.

Soutěž se skládala ze dvou částí:

– vědomostní test z ekonomiky, účetnictví a informatiky

– prezentace na téma Zaměstnanec je král

Naši školu letos reprezentoval tým složený ze studentek třídy 4. L – Alena Kadeřábková, Kristýna Netáhlová a Klára Šabaková.

Na rozdíl od minulých ročníků se našim studentkám velice povedla prezentace na dané téma, kterou porota vyhodnotila jako třetí nejlepší. V celkovém součtu bodů se náš tým umístil na čtvrtém místě, a to pouhý bod za místem třetím.

Gratulujeme našim studentkám k hezkému výsledku a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Tým připravily na soutěž a do Kolína doprovodily  Ing. Marta Petrášová a Ing. Alena Urešová.

 

Share Button